
Superlyckad premiär!!!
7 februari, 2015 | Kommentera (0)VILKEN KVÄLL!!!
Igår var det nypremiär för “En Dans På Rosor”, en helt magisk kväll vilket gjorde att jag idag vaknade lycklig i själen!
Tack Tobias Karlsson för att du finns och för att du har skapat den här makalösa föreställning som jag får vara en del utav! <3
Igår hade vi även finbesök av den alltid lika vackra och härligt diviga Babsan! Hon öppnade showen genom att välkomna vår publik, berätta om handlingen och massa annat roligt! Sååå bra insatts. 🙂
Stämningen var på topp, publiken var så glada och det var verkligen fantastiskt att få dansa inför en så engagerad publik. Det skrattades, klappades, ropades, visslades.
Här är en bild från finalnumret. Älskar min brudklänning som Babsan har gjort!
Nu hoppas vi att folk går i på Ticnet och köper biljetter till vår show. Vi säljer även barnbiljetter för bara 295:- Passar utmärkt som rolig aktivitet för hela familjen, till exempel dagtid helger eller på sportlovet!
Nu ska jag snart kila iväg till Metropol Palais för att göra mig i ordning till kvällens show! Här kommer ett litet lördagscitat till er från mig. Kom ihåg att du är unik och att du är värdefull!
Kram på er!
Lämna ett svar